Hedpes Equipment

To poznańska firma, która od 2010 roku produkuje nowoczesne urządzenia dla przemysłu poligraficznego. Zaopatruje odbiorców z Polski i Europy. Głównymi klientami Hedpes Equipment są drukarnie zajmujące się sitodrukiem oraz wszystkie inne, którym niezbędne są automatyczne urządzenia myjące, filtrujące, suszące itp.

Inżynierowie skupieni wokół Hedpes Equipment posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń dla przemysłu oraz ich produkcji. Główny nacisk przy projektowaniu urządzeń kładziemy na ekonomię związaną z ich późniejszym użytkowaniem oraz ochronę środowiska. Wszyscy, którzy wdrożyli nasze urządzenia do procesu produkcyjnego podkreślają oszczędności, jakie płyną z automatyzacji oraz ograniczenia zużycia czynników myjących, wody i chemicznych czynników procesowych. Rozwiązania stosowane w naszych urządzeniach pozwalają na ograniczenie emisji substancji szkodliwych do środowiska, zmniejszenie kosztów utylizacji odpadów oraz ograniczenie zużycia czynników energetycznych.

Jeśli obniżenie kosztów działalności i dbałość o środowiska są dla Państwa ważnymi czynnikami, zapraszamy do skorzystania z oferty Hedpes Equipment.

about