Informacje

Informacje o sposobach zamówienia urządzeń produkowanych przez Hedpes Equipment, opcjach dodatkowych i serwisie.

 

Zamówienia:

Zamówienia urządzeń WMR 10 i WF 50 można składać telefonicznie, przez e-mail, lub formularz znajdujący się na stronie kontakt. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem w celu omówienia szczegółowej konfiguracji urządzeń i złożenia oferty. W czasie rozmów można zamówić opcje dodatkowe, przeznaczone dla urządzeń Hedpes Equipment.

 

Opcje dodatkowe:

Opcje dodatkowe powinny zostać dokładnie określone już na etapie zamawiania urządzenia. W czasie procesu produkcji może nie być technicznej możliwości modyfikacji urządzenia pod inne założenia.

 

Dostawa:

Urządzenia dostarczamy własnym transportem lub za pomocą firmy transportowej. Zamówiony sprzęt można również odebrać osobiście w magazynie znajdującym się w Poznaniu, po uprzednim uzgodnieniu terminu odbioru.

 

Gwarancja:

Informacje w przygotowaniu.

 

Serwis:

Konieczne czynności serwisowe są wykonywane w siedzibie firmy Klienta. Części zamienne dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. W przypadku wystąpienia awarii, prosimy kontaktować się z siedzibą Hedpes Equipment (+48 885 156 016), zostaniecie Państwo skierowani bezpośrednio do osoby, zajmującej się serwisem urządzeń.