Hedpes Equipment

Hedpes Equipment jest poznańską firmą, która produkuje nowoczesne urządzenia dla przemysłu poligraficznego. Zaopatruje odbiorców z Polski i Europy.

 

Głównymi Klientami Hedpes są drukarnie zajmujące się sitodrukiem i fleksografią oraz wszystkie inne, którym niezbędne są automatyczne urządzenia myjące i filtrujące.

 

Inżynierowie skupieni wokół Hedpes Equipment posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń dla przemysłu oraz ich produkcji. Główny nacisk przy projektowaniu urządzeń kładziemy na ekonomię związaną z ich późniejszym użytkowaniem oraz ochronę środowiska. Wszyscy, którzy spróbowali wdrożyć nasze urządzenia do procesu produkcyjnego podkreślają oszczędności, jakie płyną z automatycznego mycia sit i możliwości ponownego użycia czynników myjących - rozpuszczalników, wody lub substancji odwarstwiających. Oszczędności wynikają z ograniczenia wydatków związanych z wielokrotnym zamawianiem tych czynników, ich odzyskaniu i ponownym użyciu.

 

Równie ważnym czynnikiem jest dla nas ochrona środowiska - mniej zużytych czynników myjących to mniejsze koszty utylizacji odpadów i niższe ogólne zużycie środków chemicznych.

 

Jeśli obniżenie kosztów działalności i dbałość o środowisko są dla Państwa ważnymi czynnikami, zapraszamy do skorzystania z oferty Hedpes Equipment.

 

Acanthus Aureus - nagroda przyznawana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie za najlepsze odzwierciedlenie strategii marketingowej firmy w ekspozycji targowej Medal Acanthus Aureus dla Hedpes Equipment